Naše prodejna je otevřena dle standardní otevírací doby.

Nejprodávanější kabely a konektory

Na této stránce jsme pro vás připravili kabely a konektory seřazené od nejprodávanějšího. Nejžádanějším zbožím z kategorie kabely a konektory je Kabel UTP drát 1m, který si můžete koupit již za 5 s DPH.

Nejprodávanější

1.

Kabel UTP drát 1m

1 803 Kč
5 Kč (s DPH)

Skladem

2.

OEM konektor krimpovací RJ45-8p8c

3 Kč
3 Kč (s DPH)

Skladem

3.

SOLARIX konektor krimpovací RJ45-8p8c

9 Kč
8 Kč (s DPH)

Skladem

Počet nalezených produktů: 981

Seřadit katalog podle:

Kabel UTP drát 75m

Cat 5e, drát, U/UTP (UTP), 75

Skladem

  • Ihned k odběru

276 Kč
240 Kč (s DPH)

Kód: KAD554

Kabel UTP lanko (licna) 75m

Cat 5e, lanko, U/UTP (UTP), 75

Skladem

  • Ihned k odběru

678 Kč
589 Kč (s DPH)

Kód: KAD585

ATEN 2L-1005P/C

sdružený kabel pro KVM k CS, propojovací, 2xPS/2+D-SUB, 5m

Skladem

  • Ihned k odběru

223 Kč
194 Kč (s DPH)

Kód: KAN050b

ATEN 2L-5202P

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, PS/2, 1,8m

Skladem

  • Ihned k odeslání

338 Kč
309 Kč (s DPH)

Kód: KAN056

ATEN 2L-5206P

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, PS/2, 6m

Skladem

  • Ihned k odeslání

746 Kč
649 Kč (s DPH)

Kód: KAN056b

ATEN 2L-5206UP

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, USB, 6m

Skladem

  • Ihned k odeslání

1 007 Kč
789 Kč (s DPH)

Kód: KAN062b

ATEN 2L-5302U

integrvaný kabel pro KVM k CS-1732, 1734, 1758, propojovací, USB, 1,8m

Skladem

  • Ihned k odeslání

399 Kč
369 Kč (s DPH)

Kód: KAN064

ATEN 2L-5303U

integrvaný kabel pro KVM k CS-1732, 1734, 1758, propojovací, USB, 3m

Skladem

  • Ihned k odeslání

709 Kč
449 Kč (s DPH)

Kód: KAN064a

ROLINE DisplayPort-DVI kabel 3m

propojovací, Displayport, 3m, DP (M), ->DVI-D M

Skladem

540 Kč
469 Kč (s DPH)

Kód: KAA912a

ROLINE DisplayPort-DVI kabel 5m

propojovací, Displayport, 5m, DP (M), ->DVI-D M

Skladem

654 Kč
569 Kč (s DPH)

Kód: KAA912b

BANDRIDGE BN-BVL1201

kabel propojovací, HDMI, 1m, HDMI-A(M) ->HDMI-A(M), v1.4, stíněný

1-3 dny

525 Kč
359 Kč (s DPH)

Kód: KAM509

ROLINE DVI kabel 5m

propojovací, DVI-D pro LCD, 5m, dual link

Skladem

551 Kč
479 Kč (s DPH)

Kód: KAA318b

OEM optický patchkabel (patchcord) duplex SC-SC 62,5/125um MM,1m

Skladem

  • Ihned k odeslání

263 Kč
229 Kč (s DPH)

Kód: SJO766

OEM optický patchkabel (patchcord) duplex SC-SC 62,5/125um MM,2m

Skladem

  • Ihned k odeslání

276 Kč
249 Kč (s DPH)

Kód: SJO766a

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

Skladem

  • Ihned k odeslání

215 Kč
209 Kč (s DPH)

Kód: SJO770a

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

Skladem

  • Ihned k odeslání

287 Kč
249 Kč (s DPH)

Kód: SJO770f

OEM optický patchkabel (patchcord) duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m

Skladem

  • Ihned k odeslání

241 Kč
209 Kč (s DPH)

Kód: SJO766k

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-LC 1m

Skladem

  • Ihned k odeslání

201 Kč
116 Kč (s DPH)

Kód: SJO765c

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-LC 2m

Skladem

  • Ihned k odeslání

227 Kč
168 Kč (s DPH)

Kód: SJO765d

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 1m, modrý (blue)

propojovací, SATAIII/600, 1m, SATA (F), SATA (F

Skladem

215 Kč
187 Kč (s DPH)

Kód: KAR301b

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 1m, černý (black)

propojovací, SATAIII/600, 1m, SATA (F), SATA (F

Skladem

  • Ihned k odeslání

193 Kč
168 Kč (s DPH)

Kód: KAR301c

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 15cm, modrý (blue)

propojovací, SATAIII/600, 15cm, SATA (F), SATA (F

Skladem

  • Ihned k odeslání

104 Kč
90 Kč (s DPH)

Kód: KAR302

BELKIN MixIt Flat Lightning 1,2m, černý (black)

USB kabel, propojovací, 1,2m, USB A(M), ->Lightnin

Skladem

  • Ihned k odeslání

459 Kč
319 Kč (s DPH)

Kód: KAL502

BELKIN MixIt 90° Lightning 1,2m, bílý (white)

USB kabel, propojovací, 1,2m, USB A(M), ->Lightnin

Skladem

  • Ihned k odeslání

586 Kč
509 Kč (s DPH)

Kód: KAL503a

Hlavní nabídka

Cena
2
13 379
Značky

Druh

Rozhraní

Délka

10 cm
500m

Stínění

1. konektor - audio

2. konektor - audio

1. konektor - video

2. konektor - video

1. konektor - interní

2. konektor - interní

1. konektor - napájecí

2. konektor - napájecí

1. konektor - síťový

2. konektor - síťový

1. Konektor - data

2. Konektor - data

banner Essox odklad splátek