Nejprodávanější kabely a konektory

Na této stránce jsme pro vás připravili kabely a konektory seřazené od nejprodávanějšího. Nejžádanějším zbožím z kategorie kabely a konektory je Kabel UTP drát 1m, který si můžete koupit již za 4 s DPH.

Nejprodávanější

1. Kabel UTP drát 1m

1 803 Kč
4 Kč s DPH

Skladem

2. OEM konektor krimpovací RJ45-8p8c

3 Kč
3 Kč s DPH

Skladem

3. SOLARIX konektor krimpovací RJ45-8p8c

9 Kč
8 Kč s DPH

Skladem

Počet nalezených produktů: 942

2
(2 Kč)
12 966
(12 966 Kč)

Druh

Rozhraní

Délka

10 cm
500m

Stínění

1. konektor - audio

2. konektor - audio

1. konektor - video

2. konektor - video

1. konektor - interní

2. konektor - interní

1. konektor - napájecí

2. konektor - napájecí

1. konektor - síťový

2. konektor - síťový

1. Konektor - data

2. Konektor - data

Zrušit všechny parametry

 

1 | 2 | 3 | 4 ... 40

Kabel UTP drát 75m

Cat 5e, drát, U/UTP (UTP), 75

  • Ihned k odběru

263 Kč
229 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: KAD554

Kabel UTP lanko (licna) 75m

Cat 5e, lanko, U/UTP (UTP), 75

  • Ihned k odběru

678 Kč
589 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: KAD585

ATEN VS-164

aktivní rozbočovač video signálu, DVI

  • Doprava zdarma

4 407 Kč
3 509 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN022

ATEN 2L-1005P/C

sdružený kabel pro KVM k CS, propojovací, 2xPS/2+D-SUB, 5m

  • Ihned k odběru

223 Kč
194 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN050b

ATEN 2L-5202P

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, PS/2, 1,8m

338 Kč
269 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN056

ATEN 2L-5206P

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, PS/2, 6m

735 Kč
639 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN056b

ATEN 2L-5206UP

integrovaný kabel pro KVM k CS-12xx, propojovací, USB, 6m

1 007 Kč
749 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN062b

ATEN 2L-5302U

integrvaný kabel pro KVM k CS-1732, 1734, 1758, propojovací, USB, 1,8m

  • Ihned k odeslání

399 Kč
339 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN064

ATEN 2L-5303U

integrvaný kabel pro KVM k CS-1732, 1734, 1758, propojovací, USB, 3m

709 Kč
399 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAN064a

ROLINE DisplayPort-DVI kabel 3m

propojovací, Displayport, 3m, DP (M), ->DVI-D M

516 Kč
449 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAA912a

ROLINE DisplayPort-DVI kabel 5m

propojovací, Displayport, 5m, DP (M), ->DVI-D M

689 Kč
599 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAA912b

BANDRIDGE BN-BVL1201

kabel propojovací, HDMI, 1m, HDMI-A(M) ->HDMI-A(M), v1.4, stíněný

525 Kč
359 Kč (s DPH)

1-3 dny

Kód: KAM509

ROLINE DVI kabel 5m

propojovací, DVI-D pro LCD, 5m, dual link

494 Kč
430 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAA318b

OEM optický patchkabel (patchcord) duplex SC-SC 62,5/125um MM,1m

  • Ihned k odeslání

263 Kč
229 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO766

OEM optický patchkabel (patchcord) duplex SC-SC 62,5/125um MM,2m

  • Ihned k odeslání

378 Kč
329 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO766a

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

  • Ihned k odeslání

298 Kč
259 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO770a

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

  • Ihned k odeslání

298 Kč
259 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO770f

OEM optický patchkabel (patchcord) duplexní, ST-SC 9/125um SM, 1m

  • Ihned k odeslání

252 Kč
219 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO766k

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-LC 2m

  • Ihned k odeslání

243 Kč
193 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO765d

EATON Protection Box 5 FR

přepěťová ochrana

485 Kč
439 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: BGE702

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 1m, modrý (blue)

propojovací, SATAIII/600, 1m, SATA (F), SATA (F

  • Ihned k odeslání

188 Kč
137 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAR301b

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 1m, černý (black)

propojovací, SATAIII/600, 1m, SATA (F), SATA (F

  • Ihned k odeslání

188 Kč
102 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAR301c

AKASA SATA 6 Gb/s kabel 15cm, modrý (blue)

propojovací, SATAIII/600, 15cm, SATA (F), SATA (F

  • Ihned k odeslání

125 Kč
86 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KAR302

1 | 2 | 3 | 4 ... 40

Proč nakoupit u nás ?

  1. Máme vlastní servis

    Potřebujete pomoci s novým počítačem nebo elektronikou?
    Náš technik vám přijede pomoci přímo k vám domů nebo do firmy!
    více info

  2. Osobní odběry ZDARMA

    Vyzvedněte si zboží na 93 pobočkách po celé ČR.
    více info

  3. Doprava ZDARMA

    Zboží nad 2.500Kč vám zašleme zdarma po celé ČR.
    více info

  4. Studentské slevy

    Pro držitele karet ISIC, ITIC,
    IYTC, ALIVE
    poskytujeme slevy
    na celý sortiment.
    více info


banner Komfortní doprava