KaK.cz - počítače plné života

Telefon

Potřebujete poradit?
326 729 369

Košík , 0 ks zboží , 0 Kč

Optické patch cordy

Nejprodávanější optické patch cordy

1. OEM optický patchkabel (patchcord) LC-SC 1m

840 Kč
186 Kč s DPH

Skladem

2. OEM optický patchkabel (patchcord) SC-SC 1m

292 Kč
173 Kč s DPH

Skladem

3. OEM optický patchkabel (patchcord) LC-ST 1m

344 Kč
299 Kč s DPH

Skladem

Počet nalezených produktů: 16

143
(143 Kč)
280
(280 Kč)

Rozhraní

Délka

1 m
3 m

1. konektor - síťový

2. konektor - síťový

Zrušit všechny parametry

 

1

OEM optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM

optický, 3m, LC, ->SC

  • Ihned k odběru

840 Kč
319 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SJO767

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-SC 1m

patch kabel, optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, LC, ->SC, singlemode

840 Kč
186 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO765

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-ST 1m

optický, 1m, 62,5/125um, duplex, PVC, LC, ->ST, multimode

344 Kč
299 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO765a

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-ST 1m

optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, LC, ->ST, singlemode

344 Kč
299 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO765b

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-LC 1m

optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, LC, ->LC, singlemode

248 Kč
209 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO765c

OEM optický patchkabel (patchcord) LC-LC 2m

optický, 2m, 9/125um, duplex, PVC, LC, ->LC, singlemode

287 Kč
249 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO765d

OEM optický patchkabel (patchcord) SC-SC 1m

optický, 1m, 62,5/125um, duplex, PVC, SC, ->SC, multimode

13 133 Kč
269 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO766

OEM optický patchkabel (patchcord) SC-SC 2m

optický, 2m, 62,5/125um, duplex, PVC, SC, ->SC, multimode

333 Kč
289 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO766a

OEM optický patchkabel (patchcord) SC-SC 1m

optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, SC, ->SC, singlemode

292 Kč
173 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO766e

OEM optický patchkabel (patchcord) SC-SC 2m

optický, 2m, 9/125um, duplex, PVC, SC, ->SC, singlemode

287 Kč
229 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO766f

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-SC 1m

optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, ST, ->SC, singlemode

298 Kč
259 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO766k

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 1m

optický, 1m, 62,5/125um, duplex, PVC, ST, ->ST, multimode

309 Kč
269 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO770

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

optický, 2m, 62,5/125um, duplex, PVC, ST, ->ST, multimode

333 Kč
289 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO770a

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 1m

optický, 1m, 9/125um, duplex, PVC, ST, ->ST, singlemode

367 Kč
319 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO770e

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-ST 2m

optický, 2m, 9/125um, duplex, PVC, ST, ->ST, singlemode

317 Kč
229 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SJO770f

OEM optický patchkabel (patchcord) ST-SC 2m

optický, 2m, 9/125um, duplex, PVC, ST, ->SC, singlemode

390 Kč
339 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SJO770k

1

Proč nakoupit u nás ?

  1. Máme vlastní servis

    Potřebujete pomoci s novým počítačem nebo elektronikou?
    Náš technik vám přijede pomoci přímo k vám domů nebo do firmy!
    více info

  2. Osobní odběry ZDARMA

    Vyzvedněte si zboží ve 17 městech po celé ČR.
    více info

  3. Doprava ZDARMA

    Zboží nad 2.500Kč vám zašleme zdarma po celé ČR.
    více info

  4. Studentské slevy

    Pro držitele karet ISIC, ITIC,
    IYTC, ALIVE
    poskytujeme slevy
    na celý sortiment.
    více info