KaK.cz - počítače plné života

Telefon

Potřebujete poradit?
326 729 369

Košík , 0 ks zboží , 0 Kč

EDIMAX

Kompletní copywriting od článků, popisy kategorií, metapopisy, až po jazykovou a stylistickou korekturu textů a práci s klíčovými slovy a obsahovou strategií.Společnost Edimax je tchaj-wanská společnost zaměřující se na design, vývoj a výrobu široké škály síťových řešení. Byla založena roku 1986 v Tchaj-wanu a později se rozrostla do celé Asie a stal se z ní tak jeden z nejvýznamnějších výrobců moderních síťových komunikačních produktů. Edimax má sídlo v Taipei County
181
(181 Kč)
6 438
(6 438 Kč)

Počet výsledků: 24

   

1

Edimax EK-4PSK, 4 porty PS2, plastový kryt + 4x KVM kabely

  • Ihned k odběru
  • Výprodej

861 Kč
749 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: KLE046

EDIMAX USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45)

mini-Adapter, USB2.0, 10/100Mbps, 1xLAN

  • Ihned k odběru

333 Kč
289 Kč (s DPH)

Skladem

Kód: SIA599

EDIMAX MG-1000AMB

media konvertor, 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 2km, 1xSFP slot, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, multimode

  • Doprava zdarma

2 943 Kč
2 559 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA159b

EDIMAX GS-1008P

gigabitový switch, 8xLAN 10/100/1000 (RJ45), 8xPoE, desktop, 8K MAC, 128KB buffer

  • Doprava zdarma

4 588 Kč
3 989 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA575

EDIMAX EK-UAK2

KVM elektronický přepínač, pro 2 PC, 1xVGA, 1xkláv., 1xmyš, mini

1 069 Kč
929 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: KLE005b

EDIMAX EK-UAK4

KVM elektronický přepínač, pro 4 PC, 1xVGA, 1xkláv., 1xmyš, mini

1 838 Kč
1 598 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: KLE055b

EDIMAX PS-1206U

print server, 1xLAN 10/100+1xUSB, 1xUSB 1.1

1 137 Kč
989 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA313

EDIMAX PS-1206P

print server, 1xLAN, 1xLPT

1 010 Kč
878 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA313c

EDIMAX nLite EW-7711UAn

bezdrátová síťová karta, USB2.0, 2,4 GHz, až 150Mbps

424 Kč
369 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA375n

EDIMAX nLite EW-7811Un

WiFi karta, USB2.0, 2,4 GHz, až 150Mbps

252 Kč
219 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA375r

EDIMAX EU-4306, bílý (white)

síťová karta, USB2.0, 10/100/1000Mbps, 1xGLAN

608 Kč
529 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA552

EDIMAX EW-7822UAC, bílá (white)

WiFi USB adaptér, USB3.0, 2,4/5GHz

1 263 Kč
1 099 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA557

EDIMAX IC-3115W, bílá (white)

IP kamera, až 150Mbps, M-JPEG

1 390 Kč
1 209 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA561

EDIMAX ES-3316P

16xLAN, desktop, 8K MAC, 256KB buffer

838 Kč
728 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA565

EDIMAX EW-7612PIn V2

WiFi karta, PCIe, 2,4 GHz, až 300Mbps

436 Kč
379 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA569

EDIMAX ES-1008PH

8xLAN, 4xPoE, 1K MAC, 96 kB buffer

2 080 Kč
1 809 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA570

EDIMAX ES-5500G V3

gigabit switch s USB napájením, 5xGLAN, desktop, 2K MAC, 128KB buffer

516 Kč
449 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA571b

EDIMAX EW-7722UTn V2

WiFi karta, Router, USB2.0, AP, 2,4 GHz, až 300Mbps

424 Kč
369 Kč (s DPH)

Skladem
(za 24h na pobočce)

Kód: SIA579

EDIMAX ES-5808PHG

gigabitový switch, 8xLAN 10/100/1000 (RJ45), 8xPoE, rack - 1U, 8K MAC, 144kb buffer, QoS

  • Doprava zdarma

8 958 Kč
7 790 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA580

EDIMAX MG-1000AMA

media konvertor, 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 550m, LC, TX:850nm, RX:850nm, multimode

1 218 Kč
1 059 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA159

EDIMAX MG-B100MB

media konvertor, 10/100/1000Mbit Base-TX/SX/LX, 2km, LC, TX:1310nm, RX:1310mm, multimode

1 355 Kč
1 179 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA160

EDIMAX Nano Powerline, bílá (white)

powerline adaptér, LAN přes zásuvku 230V, 500Mbps, 1xLAN

2 183 Kč
1 898 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA554

EDIMAX HP-5101ACK, bílá (white)

síťová karta, RJ-45, 500Mbps

1 943 Kč
1 689 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA563

EDIMAX HP-5101AC

powerline adaptér, LAN přes zásuvku 230V, 500Mbps, 1xLAN

1 103 Kč
960 Kč (s DPH)

Na dotaz

Kód: SIA573

1