Notebook ASUS K751LB-TY016H, černý (black)
Notebook, Core i7 5500U (Broadwell), NVidia GT 940M, 17,3", 1600x900, 8GB, HDD 2TB, DVD+-RW, W8.1 64, Wi-Fi, BT, CAM, USB 3.0, HDM
Toto zboží bylo již ukončeno.
ASUS K751LB 17.3/i7-5500U/2T/8G/DVD/NV/Win 8.1
  • Doprava zdarma
ASUS K751LB
Křišťálově čistý zvuk
Styl a praktičnost vždy při ruce
Špičková konektivita a ovladatelnost
Nikoho asi nepřekvapí přítomnost rozhraní USB specifikace 3.0, které se již stalo standardním vybavením všech moderních zařízení. Stejně tak je k dispozici rozhraní HDMI pro připojení externí obrazovky. Mezi další přednosti patří též moderní touchpad s podporou Smart Gesture ovládání za pomoci gest a zmínit je třeba též použitou klávesnici se zdvihem kláves 1.6mm a návrhem s plnohodnotnou velikostí kláves pro maximální pohodlí a minimum překlepů.
Klíčové vlastnosti
Tento konkrétní model využívá dvoujádrový procesor Intel Core i7-5500U. Procesor pracuje na frekvenci 2.4GHz s možností navýšení až na 3.0GHz. Zobrazení zajišťuje 17.3" velký displej s rozlišením HD+. Obrazová data displeji poskytuje grafická karta NVIDIA GeForce 940M se 2GB paměti. Jako operační paměť slouží 8GB paměti RAM typu DDR3 a pro uživatelská data je připraven 2TB pevný disk a nechybí ani DVD±RW/RAM optická mechanika, stejně jako celá řada dalších rozhraní. Zmínit je třeba bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth, nebo integrovanou kamera a trojici konektorů USB specifikace 3.0. Notebook je dodáván s operačním systémem Windows 8.1.
Displej
Povrch displeje
lesklý
Výbava
Optická mechanika
DVD+-RW
Num. klávesnice
Kamera
Procesor
Výrobce CPU
Intel
Core-i7
Pevný disk
Otáčky pevného disku
5400 ot./min.
Paměť
Rozhraní
Ano
Operační systém
Windows 8.1
ASUS
Model ASUS K751LB-TY016H
Tento notebook je kvalifikován do akce ASUS 100% záruka spolehlivosti.
Více informací zde
- https://asuspromotions.com/cz/cs/reliability
procesor:Intel® Core™ i7-5500U Processor, 2.4GHz (4M Cache, up to 3.0GHz)
operační systém: Windows 8.1 (64bit)
displej: 17.3" HD+ (1600x900), lesklý , LED podsvícení