34" LED monitor SAMSUNG ViewFinity S5 S34C500GAU
34" LED monitor, 21:9, VA LED, 3000:1, 5ms, 300cd/m2, 3440x1440, 100Hz, LED, 2x HDMI, DisplayPort, Výstup na sluchátka
Samsung/LS34C500GAUXEN/34''''/VA/3440x1440/100Hz/5ms/Black/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
ks
Jedna obrazovka, více možností
Miliardy barev s pohlcující hloubkou
Pečuje o vaše oči – ve dne v noci
Dokonale hladký obsah – při práci i gamingu
Ultra jemná akce bez zpoždění či rozmazávání. 100Hz obnovovací frekvence se postará o rychlé zobrazování nově vytvořených snímků, což ihned pocítíte jak při pohybu na ploše operačního systému, tak i během hraní her či sledování nebo editaci videí. Výsledkem bude parádní obraz, který všechny vaše vizuální zážitky posune na zcela novou úroveň.
Slaďte se s obrazovou akcí
Rozšiřte svůj pohled a zaměřte pozornost
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
černé
Obrazovka
Poměr stran
21:9
Typ panelu
VA LED
Kontrast
3000:1
Odezva
5 ms
Jas
300 cd/m2
3440x1440
Obnovovací frekvence
100 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
2x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Další vlastnosti
Výstup na sluchátka
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
  • AMD FreeSync
  • 21:9 Ultra WQHD
  • HDR10
  • TUV-certified Intelligent Eye Care
  • Picture-By-Picture
  • Picture-In-Picture
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 34
Rozlišení: 3,440 x 1,440
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 21:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 3000:1
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 16.7 M
Konektory:
  • Display Port 1 x 1.2
  • HDMI 2 x 2.0
  • HDCP versioon (HDMI): 2.2
  • Sluchátka
Napájení: AC 100~240V, externí
Spotřeba [W]: 32 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
TCO: Ne
Příslušenství:
  • Délka napájecího kabelu 1.5 m
  • Kabel HDMI
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -2,0° (±2,0°) ~ +22,0° (±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 815,3 x 457,7 x 221,3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 815,3 x 359,8 x 36,4 mm
Hmotnost [kg]: 4,2 kg, 4,9 kg
Záruka: 24 měs.
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Další fotografie 34" LED monitor SAMSUNG ViewFinity S5 S34C500GAU