49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 S49CG934SU
49" LCD monitor, 32:9, OLED, 1.000.000:1, 0,03ms, 420cd/m2, 5120x1440, 240Hz, LED, 3xUSB 3.0, HDMI, DisplayPort, repro
Samsung/LS49CG934SUXEN/49''''/OLED/5120x1440/240Hz/0,03ms/Silver/3R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
ks
Samsung 49" Odyssey OLED G9
OLED
Obrazovka s poměrem stran 32 : 9
240Hz obnovovací frekvence a odezva pouhých 0,03 ms
G-SYNC kompatibilní
Nová éra OLED gamingu
Ztraťte se v brilantním kontrastu
Rozšiřte své obzory se super ultraširokým pohledem
Precizní v každém pixelu
Nedělejte kompromisy v ostrosti ani na větším displeji. Vstupte do světa bezkonkurenční kvality zobrazení, kde každý pixel oživí i ty nejmenší detaily a zvýrazní rozmanité odstíny na prémiové 49" obrazovce OLED G9.
Hlubší černá pro lepší viditelnost v temných scénách
Překonejte své soupeře v nejvyšší rychlosti
Uhýbejte, bojujte a útočte rychleji než vaši soupeři. Technologie OLED umožňuje téměř okamžitou reakci díky neuvěřitelně bleskové 0,03 ms odezvě. Připojení přes rozhraní HDMI 2.1 a DisplayPort v kombinaci s 240Hz obnovovací frekvencí vám následně zajistí slušný náskok před konkurencí. Když totiž čelíte těm nejlepším, počítá se každá milisekunda.
Ničím nerušený herní zážitek
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
stříbrné
Obrazovka
Poměr stran
32:9
Typ panelu
OLED
Kontrast
Odezva
0,03 ms
Jas
420 cd/m2
5120x1440
Obnovovací frekvence
240 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
3x
1x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Repro
Výškově stavitelný stojan
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: 5 120 × 1 440
Obnovovací frekvence: max 240 Hz
Poměr stran: 32:9
Jas [cd/m2]: 420
Kontrast: 1 000 000:1 (Typ)
HDR(High Dynamic Range): VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+: HDR10+ Gaming
Odezva [ms]: 0,03 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: Max 1.07B
Reproduktory: ANO
Konektory:
  • Display Port: 1 x
  • HDMI: 1 x
  • Micro-HDMI: 1 x
  • HDMI verze: 2.0
  • USB porty 3
  • USB Hub Version 3
Výkon reproduktorů: 5W x 2
Napájení: Interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: 75 W
Spotřeba energie (režim vypnutí): Méně než 0,3 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Typ podstavce: HAS
  • HAS (Stojan s nastavitelnou výškou): 120.0 ± 5.0 mm
  • Naklonění: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1194.7 x 529.3 x 284.1 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1194.7 x 365 x 180.8 mm
Hmotnost [kg]: 8.8 kg, se stojanem 12.6 kg
Obsah balení:
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • DP Kabel
  • HDMI to Micro HDMI kabel
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Další fotografie 49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 S49CG934SU