49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 Smart S49CG950SU
49" LCD monitor, 32:9, OLED, 1.000.000:1, 0,03ms, 420cd/m2, 5120x1440, 240Hz, LED, 3xUSB 3.0, HDMI, DisplayPort, repro
Samsung/LS49CG950SUXDU/49''''/OLED/5120x1440/240Hz/0,03ms/Silver/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
ks
Samsung 49" Odyssey OLED G9 Smart
OLED
Obrazovka s poměrem stran 32 : 9
0,03ms odezva
Gaming Hub
Nová éra OLED gamingu
Objevte skutečný rozdíl. Samsung OLED
Ztraťte se v ultraširoké perspektivě
Precizní v každém pixelu
Nedělejte kompromisy v ostrosti ani na větším displeji. Vstupte do světa bezkonkurenční kvality zobrazení, kde každý pixel oživí i ty nejmenší detaily a zvýrazní rozmanité odstíny na prémiové 49" obrazovce OLED G9.
Nahlédněte do stínů s černou v nejčistší podobě
Překonejte konkurenci v úžasných rychlostech
Uhýbejte, přizpůsobujte se a útočte rychleji než ostatní. Technologie OLED společně s bleskurychlou 0,03ms odezvou a 240Hz obnovovací frekvencí přináší téměř okamžité reakce na jakoukoliv herní situaci. Protože každá milisekunda se počítá, když čelíte těm nejlepším.
Ponořte se do plynulého dění bez nejmenšího vyrušení
Kde se hra mění v realitu
Vždy připravený vyhrávat
Získejte rychlý přístup k oblíbeným seriálům
Kvalitní zvuk bez ztráty místa na stole
Vaše chytřejší velitelské centrum
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
stříbrné
Obrazovka
Poměr stran
32:9
Typ panelu
OLED
Kontrast
Odezva
0,03 ms
Jas
420 cd/m2
5120x1440
Obnovovací frekvence
240 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
3x
1x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Repro
Výškově stavitelný stojan
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: 5 120 × 1 440
Obnovovací frekvence: max 240 Hz
Poměr stran: 32:9
Jas [cd/m2]: 420
Kontrast: 1 000 000:1 (Typ)
HDR(High Dynamic Range): VESA DisplayHDR True Black 400
HDR10+: HDR10+ Gaming
Odezva [ms]: 0,03 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: Max 1.07B
Reproduktory: ANO
Smart: ANO
Chytré funkce
Hlasová interakce na dálku: Ano
Vestavěný hlasový asistent: Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE)
TV Plus: Ano (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU)
Univerzální návod: Ano (GB, FR, DE, IT, ES)
Webová služba: Microsoft 365
SmartThings Hub: Ano
Wireless DeX: Ano
Vlastní obsah: Ano
Vícenásobné zobrazení: až 2 videí
Smart Calibration: Basic
NFT: Nifty Gateway
Tap View: Ano
Workspace: Ano
Konektory:
  • Display Port: 1 x
  • HDMI: 1 x
  • Micro-HDMI: 1 x
  • HDMI verze: 2.0
  • USB porty 3
  • USB Hub Version 3
  • Wifi
  • Bluetooth 5.2
  • Bezdrátový displej
Výkon reproduktorů: 5W x 2
Napájení: Interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: 75 W
Spotřeba energie (režim vypnutí): Méně než 0,3 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100
Typ podstavce: HAS
  • HAS (Stojan s nastavitelnou výškou): 120.0 ± 5.0 mm
  • Naklonění: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1194.7 x 529.3 x 236.9 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1194.7 x 365 x 180.8 mm
Hmotnost [kg]: 9.2 kg, se stojanem 12.9 kg
Obsah balení:
  • Délka napájecího kabelu: 1,5 m
  • DP Kabel
  • Dálkový ovladač
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Další fotografie 49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 Smart S49CG950SU