26" LED monitor MSI MPG 271QRX 26,5"
26" LED monitor
MSI MPG/271QRX/26,5''''/QD-OLED/QHD/360Hz/0,03ms/Black/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
ks
Vizualizujte své vítězství s herním monitorem MPG 271QRX QD-OLED. Může se pochlubit QD-OLED panelem nové generace s rozlišením 2560 x 1440 (WQHD), obnovovací frekvencí 360 Hz a rychlou dobou odezvy 0,03 ms (GtG). Certifikace VESA pro ClearMR 13000 a DisplayHDR True Black 400 zajišťuje výjimečně živý obraz a zmírňuje rozmazání pohybu. Pro konzolové hráče poskytuje MPG 271QRX QD-OLED porty HDMI 2.1 s šířkou pásma 48 Gb/s, podporou 120 Hz, VRR a ALLM.
  • Adaptive-Sync
  • DisplayHDR True Black 400
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 26,5"
Rozlišení: 2560 x 1440 (WQHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.2292
Obnovovací frekvence [Hz]: 360 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Reflection
Jas [cd/m2]: 250 (Typ.)
Kontrast: 1500000:1 (Typ.)
Odezva [ms]: 0.03 ms (GtG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° (H) / 178° (V)
Počet barev: 1.07B, 10 bits
Konektory:
VIDEO PORTS
  • 1 x DisplayPort (1.4a)
  • 2 x HDMI™ (2.1)
  • 1 x Type-c (DP alt.) w/PD 90W
USB PORTS
  • 2 x USB 2.0 Type-A
  • 1 x USB 2.0 Type-B
AUDIO PORTS
  • 1 x Headphone-out
Napájení: 100~240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 33
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
  • ADJUSTMENT (TILT): -5° ~ 15°
  • ADJUSTMENT (SWIVEL): -30° ~ 30°
  • ADJUSTMENT (PIVOT): -90° ~ 90°
  • ADJUSTMENT (HEIGHT): 0 ~ 110 mm
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 610 x 422 x 242 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 610 x 356 x 69 mm
Hmotnost [kg]: 8.3
Obrazovka
MSI
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Mohlo by se hodit
Další fotografie 26" LED monitor MSI MPG 271QRX 26,5"