27" LED monitor AOC U27B3A 27"
27" LED monitor, 16:9, IPS, 1000:1, 4ms, 350cd/m2, 3840x2160, 60Hz, 2x HDMI, DisplayPort, repro
AOC/U27B3A/27''''/IPS/4K UHD/60Hz/4ms/Black/3R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
ks
Monitor U27B3A
27palcový monitor UHD s rozsáhlým zážitkem ze sledování pro čistou produktivitu
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Rozlišení UHD (4K)
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Prožijte hru v tom nejlepším světle s HDR10
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Adaptive sync
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Bezrámečkový design
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Nízké modré světlo
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Integrované reproduktory
27 LED monitor AOC U27B3A 27
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Obrazovka
Poměr stran
16:9
Typ panelu
IPS
Kontrast
1000:1
Odezva
4 ms
Jas
350 cd/m2
3840x2160
Obnovovací frekvence
60 Hz
Vstupy
2x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Repro
AOC
AOC U27B3A
  • Adobe RGB 95,4 %, DCI-P3 94,9 %, NTSC 91,1 %, sRGB 128 %
  • HDR 10
  • Adaptive sync
  • Low Blue Light
  • Flicker Free
  • zámek Kensington
Úhlopříčka: 27"/68,6cm
Tvrdost displeje: 3H
Zakřivení: ne
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení: 3840x2160 (UHD)
Poměr stran: 16:9
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Odezva: 4ms (GTG)
Obnovovací frekvence: 60Hz
Kontrast: 1000:1
Pozorovací úhly (horizontální/vertikální): 178°/178°
Počet barev: 1,073B (8 bitů + FRC)
Jas: 350 nitů
Reproduktor: 2x 2W
Porty:
  • 2x HDMI 2.0
  • 1x DisplayPort 1.4
  • 1x 3,5mm konektor zvuk/mikrofon
  • 1x napájecí konektor
Napájení: 100-240V, 50/60Hz
Spotřeba: 27 W
Stand By režim: 0,5 W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru:
  • naklonění: ano (+20° ~ -5°)
Barva: černá
Rozměry (se stojanem): 614x460x229,8mm
Rozměry (bez stojanu): 614x363,8x45,7mm
Hmotnost (bez/se stojanem): 3,59kg/4,04kg
Obsah balení:
  • kabel HDMI (1,5m)
  • napájecí kabel
  • monitor
  • stojan
  • uživatelská dokumentace
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Další fotografie 27" LED monitor AOC U27B3A 27"