49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 S49DG934SU
49" LCD monitor, 32:9, OLED, 1.000.000:1, 0,03ms, 250cd/m2, 5120x1440, 240Hz, 2xUSB typ C, HDMI, DisplayPort, Výstup na sluchátka
Samsung Odyssey OLED G9/LS49DG934SUXEN/49''''/OLED/5120x1440/240Hz/0,03ms/Silver/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
ks
Samsung Odyssey OLED G9
O krok napřed – v obrazu i při hraní
Herní svět na větší obrazovce
OLED s duálním rozlišením QHD
Hraní bez rušivých odlesků
Matná OLED obrazovka
Zdolávej jednoho soupeře za druhým
240Hz obnovovací frekvence a 0,03ms odezva (GtG)
Každá milisekunda rozhoduje a to zejména, když soupeříš s náročnými protivníky. Získej výhodu díky technologii OLED, která poskytuje reakční čas odezvou 0,03 ms (GtG) a připojení HDMI 2.1 nebo Display Port s obnovovací frekvencí 240 Hz.
Plynulý obraz bez zbytečných přerušení
Kompatibilní s technologií G-Sync
Větší obrazovka jako klíč k vítězství
Poměr stran 32 : 9 a 110 PPI
Zachyť každý detail i na velké obrazovce s poměrem stran 32 : 9. S rozlišením Dual QHD a 110 pixely na palec získáš úroveň čistoty, o které se ti ani nesnilo. Na 49" obrazovce ti tak neuniknou ani nejmenší detaily.
Temnější černá, větší zážitek z gamingu
Hluboká úroveň černé
Automatická regulace jasu
Systém tepelné modulace
Adaptivní jas u statických obrázků
Detekce loga a panelů úloh
Automatické stmívání během přestávek
Spořič obrazovky
Vylepšená konektivita pro více zábavy
Všestranné možnosti připojení
Multitasking máš v malíčku
Větší přehled s vedlejší obrazovkou
Praktické rozdělení obrazovky
Picture-by-Picture
Stylový design, praktické nastavení
Štíhlý kovový design a ergonomický stojan
Užívej si hraní her v nejvyšším pohodlí. Výškově nastavitelný stojan s možností naklánění ti poskytne vždy ten nejlepší úhel. Moderní kovový vzhled obrazovky navíc podtrhuje hloubka pouhých 4,5 mm v nejtenčím bodě.
Staň se součástí herních scén
CoreSync & Core Lighting+
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
stříbrné
Obrazovka
Poměr stran
32:9
Typ panelu
OLED
Kontrast
Odezva
0,03 ms
Jas
250 cd/m2
5120x1440
Obnovovací frekvence
240 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
1x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Další vlastnosti
Výstup na sluchátka
Výškově stavitelný stojan
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
  • Curved 1800R
  • HDR10
  • HDR10+ Gaming
  • Eye Saver Mode
  • Flicker Free
  • Picture-In-Picture
  • Picture-By-Picture
  • Quantum Dot Color
  • Image Size
  • FreeSync Premium Pro
  • G-Sync Compatible
  • Off Timer Plus
  • Black Equalizer
  • Virtual AIM Point
  • Core Sync
  • Super Arena Gaming UX
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: DQHD (5 120 × 1 440)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 240 Hz
Poměr stran: 32:09
Jas [cd/m2]: 250 (typ), 200 (min)
Kontrast: 1 000 000:1 (statický)
Odezva [ms]: 0,03 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: Max 1 miliarda
Reproduktory: Ne
Konektory:
  • DisplayPort 1× (verze 1.4)
  • HDMI 1× (verze 2.1)
  • Micro HDMI 1× (verze 2.1)
  • Sluchátkový výstup: Ano
  • USB-C (datový vstup): 1×
  • USB-C (výstup): 2× (verze 3.2 Gen1)
Napájení: AC 100–240 V (externí adaptér)
Spotřeba [W]: 61,0 W (typ), 220 W (max)
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100 × 100 mm
Naklápění monitoru:
  • HAS (Height Adjustable Stand): 120.0 ± 5.0
  • Tilt: -2°(±2°) ~ 15°(±2°)
Barva: Stříbrná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1194,7 × 529,3 × 284,1 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1194,7 × 365 × 180,8 mm
Hmotnost [kg]: 12,9 kg (se stojanem), 9,2 kg (bez stojanu)
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Další fotografie 49" LCD monitor SAMSUNG Odyssey OLED G9 S49DG934SU