Herní notebook ACER Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-994R)
Herní notebook, Core Ultra 9 275HX, GeForce RTX 5070, 18", 2560x1600, 32GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 2x, 3x USB 3.2, HDM
Acer Predator Helios Neo 18/PHN18-72-994R/U9-275HX/18''''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
(s DPH)
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
ks
Acer Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72)
  • 5. generace AeroBlade™ 3D
  • NVIDIA G-SYNC™
  • PredatorSense App
  • klávesa Copilot
  • podsvícené logo
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-6400
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitů, podpora DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: FHD IR TNR
Síť: 2,5GbE
Porty USB:
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort dGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
  • 2x USB 3.2 Gen 2
  • 1x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
  • 1x RJ-45 (2,5G Ethernet)
  • 1x HDMI 2.1
  • 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
  • 1x napájecí konektor
  • 1x bezpečnostní slot Kensington
  • 1x čtečka microSD karet
Baterie: 90Wh Li-ion
Napájení: 230W AC adapter