Notebook ACER Predator Helios Neo 16S (PHN16S-71-90BU)
Notebook, Core Ultra 9 275HX, GeForce RTX 5060, 16", 2560x1600, 32GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 2x, 3x USB 3.2, HDMI
Acer Predator Helios Neo 16S/PHN16S-71-90BU/U9-275HX/16''''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5060/W11H/Black/2
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
ks
Acer Predator Helios Neo 16S PHN16S-71-90BU
VÝKON NA ÚROVNI STOLNÍHO POČÍTAČE, KDEKOLI.
Mění pravidla hry
DISPLEJ, KTERÝ OŽIVUJE TMU
TENKÝ. VÝKONNÝ. NEZASTAVITELNÝ.
Tento elegantní stroj se šasi o tloušťce menší než 18,9 mm je stvořen pro odhodlané hráče, profesionály a vytížené pracovníky, kterým se daří v rychlém světě bez přestávek. Vyvažuje přenosnost se špičkovým výkonem a je připraven na každodenní práci, noční hraní a vše mezi tím. Zůstaňte v obraze, buďte mobilní a získejte náskok.
POKROČILÝ CHLADICÍ SYSTÉM
OVLÁDÁNÍ POMOCÍ TECHNOLOGIÍ PREDATORSENSE™ A EXPERIENCE ZONE
DYNAMICKÉ ČTYŘZÓNOVÉ OSVĚTLENÍ RGB
OPTIMALIZACE POMOCÍ INTEL® APPLICATION OPTIMIZATION
NAJDĚTE SI SVOU PŘÍŠTÍ NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRU
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
černá
Displej
Povrch displeje
lesklý
Základní parametry
Distribuce
CZ
Výbava
Num. klávesnice
Podsvícená klávesnice
Kamera
Procesor
Výrobce CPU
Intel
Core Ultra 9
Pevný disk
Paměť
Rozhraní
USB C
2x
USB 3.2
3x
Operační systém
Windows 11 Home
ACER
Acer, Acer Inc., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy, https://www.acer.com/it-it
Historie
reklama
Acer Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71)
  • 5. generace AeroBlade™ 3D
  • NVIDIA G-SYNC™
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 lesklý OLED, 60-240Hz, DCI-P3 100%, 400 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Porty USB:
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90 W
  • 1x HDMI 2.1
  • 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
  • 1x čtečka microSD karet
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 230W AC adapter