ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R5Z8),AI 9 365,16" 2560x1600,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11 Home,Obsidian
Podobné zboží
ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R5Z8)
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen
AI 9 365
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení
displeje: WQXGA 2560x1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Dotykový
displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie
paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ
SSD: PCIe NVMe SSD PMP4
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth
verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB4 40Gbps
/ DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
/ 1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) /
2x
USB 3.2 Gen2
1x USB 2.0
HDMI 2.1
RJ-45
Micro SD card reader
3.5mm
Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka
otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická
mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad:
Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení
baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%