27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27D400GAU
27" LED monitor, 16:9, IPS LED, 1000:1, 5ms, 250cd/m2, 1920x1080, 100Hz, LED, 2x HDMI, DisplayPort, Výstup na sluchátka, Pivot
Samsung Essential S4/LS27D400GAUXEN/27''''/IPS/FHD/100Hz/5ms/Černá/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
ks
Samsung Essential S4 LS27D400GAUXEN
Zůstaňte produktivní, zůstaňte v pohodlí
Živé barvy na celé obrazovce
Panel IPS
Plynulý výkon u jakéhokoli obsahu
Obnovovací frekvence 100 Hz
Zůstaňte v akci při hraní her, sledování videí nebo práci na kreativních projektech. Obnovovací frekvence 100 Hz snižuje zpoždění a rozmazání pohybu, takže vám neunikne nic z rychlých momentů.
Optimalizovaná nastavení her pro každý žánr
Režim Game Picture Mode
Příjemné pro oči
Režim Eye Saver a menší blikání obrazovky
Flexibilní nastavení pro optimální pohodlí
Super tenký design s ergonomickými prvky
Připojte se k více zařízením
Více možností připojení
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
černé
Obrazovka
Poměr stran
16:9
Typ panelu
IPS LED
Kontrast
1000:1
Odezva
5 ms
Jas
250 cd/m2
1920x1080
Obnovovací frekvence
100 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
2x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Další vlastnosti
Výstup na sluchátka
Výškově stavitelný stojan
Pivot
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
  • Energy Saving Solution
  • Eye Saver Mode
  • Flicker Free
  • Image Size
  • Off Timer Plus
  • Auto Source Switch
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: FHD (1,920 x 1,080)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:09
Jas [cd/m2]: 250 cd/m2
Kontrast: 1000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: Max 16,7M
Konektory:
  • Display Port: 1 EA (verze 01.2, HDCP 01.2)
  • HDMI: 2 EA (verze 01.4)
  • Headphone
  • USB Ports: 2 (USB 2.0 x 2)
  • USB-B Upstream Port: 1
Napájení: AC 100~240V, Internal Power
Spotřeba [W]: Max 50 W, Typ 14,0 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: 100 x 100
Ergonomie:
  • HAS (105 mm ±5,0 mm)
  • Tilt: -3,0° (±2,0°) ~ 25,0° (±2,0°)
  • Swivel: -45,0° (±3,0°) ~ 45,0° (±3,0°)
  • Pivot: -92,0° (±2,0°) ~ 92,0° (±2,0°)
Barva: BLACK
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,7 x 538,3 x 219,0 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,7 x 360,9 x 39,8 mm
Hmotnost [kg]: 4,0 kg (se stojanem), 2,7 kg (bez stojanu)
Obsah balení: Power Cable Length 1,5 m
Video Kabel v balení: HDMI Cable
TCO Certified: Ano
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Mohlo by se hodit
Další fotografie 27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27D400GAU