Cloud Router Switch MIKROTIK CSS326-24G-2S+RM
Cloud Router Switch, 24port
MikroTik CSS326-24G-2S+RM,24port cloud  switch
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
ks
Parametry:
FLASH paměť: 2 MB
24x GLAN port (10/100/1000)
2x SFP/SFP+ port
Příkon: max. 19 W
Obsah balení:
Zařízení
Napájecí adaptér 24 V / 1,2 A