TP-Link T2600G-28SQ L2 managed switch 24xGb SFP 4xRJ45 4x10G SFP+

TP-Link T2600G-28SQ L2 managed switch 24xGb SFP 4xRJ45 4x10G SFP+

Doprava <b>zdarma</b> , <b>Ihned</b> k odeslání , Novinka
Cena: 13 998 Kč
11 690 Kč s DPH
(9 661 Kč bez DPH)
Dostupnost: Skladem
Mladá Boleslav: v pátek 21.2.
Doručení po ČR: odešleme zítra
Doprava zdarma!
Sleva pro studenty: -183 Kč
ks

Splátková kalkulačka: (od 1 169 Kč / měsíc)

Kategorie zboží


Parametry a specifikace

Porty

GLAN porty (RJ45) 10/100/1000: 24x

Funkce

Podpora VLAN: Ano

Další parametry

Adresní tabulka MAC: 16K MAC
Paměťový buffer: 9 MB
TP-LINK

Společnost TP-LINK, založená v roce 1996, se stala jedním z předním poskytovatelů síťových produktů pro segmenty SOHO a SMB na světě, díky nabídce inovativních a oceňovaných řešení. Společnost TP-LINK, která je hodnocena jako poskytovatel produktů WLAN číslo 1, dodává do více než 120 zemí a po celém světě obsloužila již desítky milionů zákazníků.

TP-LINK je společnost, která se plně věnuje vývoji svých produktů, služeb a vztahů se zákazníky prostřednictvím rozsáhlého výzkumu a vývoje, přísných postupů zajišťování jakosti a účinných osvětových kampaní. Firemní kulturu společnosti TP-LINK pomáhají formovat zásady udržování věrnosti zákazníků prostřednictvím interakce, pozornosti a zpětné vazby, a rovněž úsilí o dosažení úspěchů a obětavý přístup k inovacím.

Při svém úsilí dosáhla činnost společnosti TP-LINK v oboru jak uznání, tak respekt, a neustále prokazuje vysokou úroveň kvality a nasazení. Společnost TP-LINK neustále vyvíjí oceňované produkty a nabízí ucelenou řadu síťových řešení sestávající z routerů, adaptérů, kamer, switchů a mnoha dalších drátových i bezdrátových zařízení pro použití v domácnostech i kancelářích.

Díky technologickým pokrokům a představivosti společnost TP-LINK stále roste a neustále usiluje o dosažení svého cíle stát se jedním ze 3 nejvýznamnějších poskytovatelů síťových řešení na světě. Při neustávající snaze posílit svůj celosvětový tržní podíl nepromešká společnost TP-LINK žádnou možnost podporovat příležitosti k dalšímu pokroku v oblasti síťových produktů a inovací.

Technické specifikace
Standards and Protocols
*IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
*IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
*IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Interface
*24 Gigabit SFP Slots
*4 Combo 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports
*4 10G SFP+ Slots
*1 RJ45 Console Port
*1 Micro-usb Console Port
Network Media
*10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
*100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
*1000BASE-X: MMF, SMF
*10GBASE-X:MMF, SMF
*10GSFP+CU “SFP+ Direct Attach Cable” (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
Fan Quantity
*2
Power Supply
*100~240VAC, 50/60Hz
Dimensions ( W x D x H )
*17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
Mounting
*Rack Mountable
Max Power Consumption
*29.67W (220V/50Hz)
Max Heat Dissipation
*101.23 BTU/h

PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane
*128Gbps
Packet Forwarding Rate
*95.2Mpps
MAC Address Table
*16k
Jumbo Frame
*9216 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service
*Support 802.1p CoS/DSCP priority
*Support 8 priority queues
*Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
*Port/Flow- based Rate Limiting
*Voice VLAN
L2 and L2+ Features
*Static Routing
*DHCP Relay
*IGMP Snooping V1/V2/V3
*802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
*Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
*BPDU Filtering/Guard
*TC/Root Protect
*Loopback detection
*802.3x Flow Control
*L2PT

VLAN
*Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
*802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
*GARP/GVRP
Security
*IP-MAC-Port Binding
*AAA
*802.1x and Radius Authentication
*DoS Defend
*Dynamic ARP Inspection (DAI)
*SSH v1/v2
*SSL v3/TLSv1
*Port Security
*Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6
*Dual IPv4/IPv6 stack
*Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
*IPv6 neighbor discovery (ND)
*Path maximum transmission unit (MTU) discovery
*Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
*TCPv6/UDPv6
*IPv6 ACL
*DHCPv6 Snooping
*IPv6 Interface
IPv6 Applications
*DHCPv6 Client
*Ping6
*Tracert6
*Telnet(v6)
*IPv6 SNMP
*IPv6 SSH
*IPv6 SSL
*Http/Https
*IPv6 TFTP
*IPv6 ACL
*IPv6 Interface
*IPv6 Routing
*DHCPv6 Relay
*DHCPv6 Snooping
Management
*Web-based GUI and CLI management
*SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-Link private MIBs
*RMON (1, 2, 3, 9 groups)
*sFlow
*PPPoE Circuit ID
*DHCP Relay
*DHCP Server
*DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
*Dual Image
*CPU Monitoring
*Port Mirroring
*Time Setting: SNTP
*Integrated NDP/NTDP feature
*Firmware Upgrade: TFTP & Web
*System Diagnose: VCT
*SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery
Access Control
*L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
*IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
*Time Range Based

OTHERS
Certification
*CE, FCC, RoHS
Package Contents
*Sw

  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.

Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.

  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.

Vaše hodnocení produktu.

(nebude zobrazen)

Hodnocení

Proč nakoupit u nás ?

  1. Máme vlastní servis

    Potřebujete pomoci s novým počítačem nebo elektronikou?
    Náš technik vám přijede pomoci přímo k vám domů nebo do firmy!
    více info

  2. Osobní odběry ZDARMA

    Vyzvedněte si zboží na 93 pobočkách po celé ČR.
    více info

  3. Doprava ZDARMA

    Zboží nad 2.500Kč vám zašleme zdarma po celé ČR.
    více info

  4. Studentské slevy

    Pro držitele karet ISIC, ITIC,
    IYTC, ALIVE
    poskytujeme slevy
    na celý sortiment.
    více info


banner HAL3000