Herní notebook ACER Nitro V 15 (ANV15-52-59AW)
Herní notebook, Core i5-13420H, GeForce RTX 4050, 15,6", 1920x1080, 16GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 1x, 3x USB 3.2, HDMI
Dostupnost:
Skladem
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
(s DPH)
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
ks
Nástroje pro efektivitu a zvuk podpořené umělou inteligencí
Acer ProCam™
Aplikace Acer ProCam automaticky rozpozná nejdůležitější okamžiky hry a zaznamená je.
Acer PurifiedView™
Acer PurifiedVoice™ 1.0
Vizuální extravagance
15,6" panel vyladěný pro rychlé a plynulé přehrávání s vysokou obnovovací frekvencí, bohatým jasem a přesností barev, která zachovává věrnost každého snímku.
Displej s rozlišením 1920 x 1080
Až 180 Hz / 3 ms (Obnovení/odezva)
Až 100 % sRGB Barevný gamut
DLSS 4
Plný Ray Tracing s neutrálním vykreslováním
REFLEX 2
Počítač s umělou inteligencí RTX
NVIDIA Blackwell MAX-Q
Pro všechny hráče kdekoli na světě
Windows 11 Home OS
Až Intel® Core™ 7 řada 240H
Až 10 jader 6P + 4E
Až 5,2 GHz Maximální turbo frekvence
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
černá
Displej
Povrch displeje
antireflexní
Základní parametry
Distribuce
CZ
Výbava
Num. klávesnice
Podsvícená klávesnice
Kamera
Procesor
Výrobce CPU
Intel
Core-i5
Pevný disk
Paměť
Rozhraní
USB C
1x
USB 3.2
3x
Operační systém
Windows 11 Home
ACER
Acer, Acer Inc., Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy, https://www.acer.com/it-it
Historie
reklama
Acer Nitro V 15 (ANV15-52-59AW)
  • dva ventilátory
Operační systém: Windows 11 Home
Paměť: 2x 8GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) 16:9 antireflexní IPS, 165Hz, 300 nitů
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 4050, 6GB GDDR6
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Podsvícení klávesnice: jantarové
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.1)
Porty USB:
  • 3x USB typ A: USB 3.2 Gen 1
  • 1x USB typ C: USB 3.2 gen2 (až 10 Gb/s) - DisplayPort přes USB-C, nabíjení přes USB 5V/3A, napájení DC 20V/65W
Další porty:
  • 1x RJ-45
  • 1x HDMI 2.1
  • 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
  • 1x napájecí konektor
  • 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 57Wh 4článková Li-ion
Napájení: 135W AC