27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27C432GAU
27" LED monitor, 16:9, IPS LED, 1000:1, 4ms, 250cd/m2, 1920x1080, 100Hz, LED, 4xUSB 3.0, D-SUB, HDMI, DisplayPort, Výstup na sluchátka, Pivot
Toto zboží bylo již ukončeno.
Podobné zboží
DELL P2725H
DELL P2725HE
DELL Pro Plus P3225QE
27" Essential Monitor S4
*Eye Saver Mode
*Flicker Free
*Game Mode
*Image Size
*FreeSync
*Auto Source Switch
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1,920 x 1,080
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:09
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1(Typical)
Odezva [ms]: 4 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 16.7 M
Reproduktory: Ne
Konektory:
*D-Sub
*Display Port
*HDMI 1.4
*USB Ports: 4
*USB Hub Version: 3
Napájení: AC 100~240V,
Internal Power
Spotřeba [W]: 16,3 W
Stand By režim [W]: 0,30 W
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100.0 x 100.0
Naklápění monitoru:
*HAS (Height Adjustable Stand): 130 ± 5mm
*Tilt: -5(±2) ~ 24(±2)
*Swivel: -45(±2) ~ 45(±2)
*Pivot: -2(±2) ~ 92(±2)
Barva: BLACK
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 611.6 x 539.2 x 219.7 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 611.6 x 361.9 x 57.2 mm
Hmotnost [kg]: 3.7 kg/ 5.6 kg
TCO Certified: Ano
Barva
Barevné provedení
černé
Obrazovka
Poměr stran
16:9
Typ panelu
IPS LED
Kontrast
1000:1
Odezva
4 ms
Jas
250 cd/m2
1920x1080
Obnovovací frekvence
100 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
4x
D-SUB (analog)
1x D-SUB
1x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Další vlastnosti
Výstup na sluchátka
Výškově stavitelný stojan
Pivot
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Další fotografie 27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27C432GAU