Herní notebook ACER Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71-912C)
Herní notebook, Core Ultra 9 275HX, GeForce RTX 5070, 16", 2560x1600, 32GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 2x, 3x USB 3.2, HDM
Acer Predator Helios Neo 16S/PHN16S-71-912C/U9-275HX/16''''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Black/2
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
ks
Acer Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71)
  • 5. generace AeroBlade™ 3D
  • NVIDIA G-SYNC™
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 lesklý OLED, 60-240Hz, DCI-P3 100%, 400 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low blue/Eyesafe
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Porty USB:
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
  • 1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort přes USB-C/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90 W
  • 1x HDMI 2.1
  • 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
  • 1x čtečka microSD karet
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 230W AC adapter