Herní notebook ACER Nitro V 16 (ANV16-72-74VC)
Herní notebook, Core 7-240H, GeForce RTX 5070, 16", 1920x1200, 32GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 1x, 3x USB 3.2, HDMI
ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-74VC),Core 7 240H,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11H,Black
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
(s DPH)
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
ks
ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-74VC)
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 7 processor 240H
Rychlost procesoru: 2,5 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 2560x1600
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070 8G-GDDR7
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 - up to 2x 1TB)
Síť a komunikace
WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth verze v5.1: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 57 Whrs
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%