27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27D406GAU
27" LED monitor, 16:9, IPS LED, 1000:1, 5ms, 250cd/m2, 1920x1080, 100Hz, LED, 2x HDMI, DisplayPort, Výstup na sluchátka, Pivot
Dostupnost:
Na dotaz
ks
Podobné zboží
Samsung Essential S4
Vyšší produktivita i komfort
Živé barvy na celé obrazovce
Panel IPS
Konzistentní výkon pro všechny typy obsahu
Obnovovací frekvence 100 Hz
Zůstaňte ponořeni do hry, sledování videí nebo práce na kreativních projektech. Obnovovací frekvence 100 Hz snižuje zpoždění a rozmazání pohybu, takže vám neunikne nic, když se akce stane rychlou a divokou.
Šetrné k očím
Režim Eye Saver a menší blikání obrazovky
Adaptabilní design pro maximální pohodlí
Super tenký design s ergonomickými prvky
Zvuk, který nezabírá místo
Vestavěné reproduktory
Připojte se k více zařízením
Více možností připojení
Upozornění:
Popis, obrázky a jednotlivé parametry se mohou lišit v závislosti na zvoleném modelu a konfiguraci.
Barva
Barevné provedení
černé
Obrazovka
Poměr stran
16:9
Typ panelu
IPS LED
Kontrast
1000:1
Odezva
5 ms
Jas
250 cd/m2
1920x1080
Obnovovací frekvence
100 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
2x HDMI
1x DisplayPort
Výbava
Další vlastnosti
Výstup na sluchátka
Výškově stavitelný stojan
Pivot
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
Zůstaňte ponořeni do hry, sledování videí nebo práce na kreativních projektech. Obnovovací frekvence 100 Hz snižuje zpoždění a rozmazání pohybu, takže vám nic neunikne, když se situace za rohem vymkne kontrole.
  • Živé barvy po celé obrazovce s IPS panelem
  • Flexibilní nastavení pro optimální pohodlí s výškově nastavitelným stojanem monitoru (HAS)
  • Šetrný k očím díky režimu Eye Saver
  • Řešení pro úsporu energie
  • Režim šetření očí
  • Bez blikání
  • Velikost obrázku
  • Certifikace pro Windows: Windows11
  • Časovač vypnutí Plus
  • Automatické přepínání zdrojů
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: Full HD (1920 × 1080)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max. 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1 (typický)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max. 16,7 milionu
Reproduktory: Ano (1 W)
Konektory:
  • 2× HDMI 1.4
  • 1× DisplayPort 1.2
  • 2× USB 2.0
  • 1× USB-B (upstream)
  • 1× výstup na sluchátka
Napájení: Interní, AC 100~240 V
Spotřeba [W]: Typická 14 W, max. 50 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: Ano (100 × 100 mm VESA)
Naklápění monitoru:
  • Nastavitelná výška: 105 mm (± 5,0 mm)
  • Naklápěcí: -3,0°(±2,0°)~25,0°(±2,0°)
  • Otočný: -45,0°(±3,0°)~45,0°(±3,0°)
  • Pivot: -92,0°(±2,0°)~92,0°(±2,0°)
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,7 × 538,3 × 219,0
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,7 × 360,9 × 39,8
Hmotnost [kg]: 4,0 se stojanem / 2,7 bez stojanu
Obsah balení: Napájecí kabel (1,5 m), HDMI kabel
TCO Certified: Ano
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Mohlo by se hodit
Další fotografie 27" LED monitor SAMSUNG Essential S4 S27D406GAU