27" LED monitor SAMSUNG Essential S3 S27D300GAU
27" LED monitor, 16:9, IPS LED, 1000:1, 5ms, 250cd/m2, 1920x1080, 100Hz, LED, D-SUB, HDMI
Samsung Essential S3/LS27D300GAUXEN/27''''/IPS/FHD/100Hz/5ms/Black/2R
  • Ihned k odeslání
Mladá Boleslav:
zítra
Doručení po ČR:
odešleme dnes
ks
Buďte produktivní, buďte v klidu
Zažijte nádheru barev – bez ohledu na úhel. IPS panel zajišťuje detailní reprodukci barev a brilantní čistotu displeje. Barevné tóny a odstíny jsou zobrazeny konzistentně, aniž by barvy vypadaly vybledlé. Díky obnovovací frekvenci 100 Hz lze obsah zobrazit bezchybně, bez zpoždění a rozmazání pohybu. Ať už začínáte hraní her, sledujete filmy nebo pracujete na kreativních projektech, nic vám neunikne.
  • IPS monitor s obnovovací frekvencí 100 Hz
  • Herní režim
  • Flicker Free
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED LCD
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: FHD (1 920 x 1 080)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 100 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 250
Kontrast: 1000:1 (typický)
Odezva [ms]: 5 (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 16,7 M
Reproduktory: Ne
Konektory:
  • D-Sub: 1 E.A
  • HDMI: 1 E.A
  • Verze HDMI: 1.4
  • Verze HDCP (HDMI): 1.4
Napájení: AC 100~240V, Externí adaptér
Spotřeba [W]: 16,0 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: D
Montáž na zeď: 100 x 100
Naklápění monitoru: -2,0°(±2,0°)~21,0°(±2,0°)
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 612,7 x 470,0 x 200,4 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 612,7 x 360,9 x 36,2 mm
Hmotnost [kg]: 2,4 kg, 2,9 kg
Barva
Barevné provedení
černé
Obrazovka
Poměr stran
16:9
Typ panelu
IPS LED
Kontrast
1000:1
Odezva
5 ms
Jas
250 cd/m2
1920x1080
Obnovovací frekvence
100 Hz
Základní parametry
Distribuce
CZ
Vstupy
D-SUB (analog)
1x D-SUB
1x HDMI
SAMSUNG
Samsung, Samsung Electronics Co., Samsung, PO Box 12987, Dublin, Ireland, info@samsung.cz
  • Zatím zde nejsou žádné dotazy / komentáře.
Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.
(nebude zobrazen v poradně)
Odeslat
  • Produkt zatím nikdo neohodnotil.
Vaše hodnocení produktu.
(nebude zobrazen)
Hodnocení
Odeslat
Kabely
Mohlo by se hodit
Další fotografie 27" LED monitor SAMSUNG Essential S3 S27D300GAU